top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX este o colecție specializată de îmbrăcăminte și încălțăminte concepută special pentru iubitorii de munte. Aici veți găsi cizme de trekking, jachete și jachete cu membrană și pantaloni softshell, haine de schiță sau rucsacuri pentru munte. Produsele adidas TERREX sunt perfecte pentru condiții meteorologice solicitante atât vara, cât și iarna.

View as Grid List

577 Produse

  1. -26%
    Pantaloni scurti drumetie femei adidas TERREX Xperior Mid Shorts - black
    cu TVA 294,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 280,15 Lei (+6%)
    Prețul recomandat al producătorului 399,90 Lei (-26%)
  2. -32%
    Sandale adidas TERREX Hydroterra Light - solid grey/charcoal/spark
    cu TVA 219,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 229,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 324,90 Lei (-32%)
  3. -28%
    Bandă pentru cap adidas TERREX AEROREADY Headband - blk/white
    cu TVA 89,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 95,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 124,90 Lei (-28%)
  4. -26%
    Bandă pentru cap adidas TERREX AEROREADY Headband - semi impact orange/white
    cu TVA 91,90 Lei
    82,71 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 87,30 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 124,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  5. -25%
    Bandă pentru cap adidas TERREX AEROREADY Graphic Headband - white/semi imp oran...
    cu TVA 92,90 Lei
    83,61 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 88,25 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 124,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  6. -27%
    Bandă pentru cap adidas TERREX AEROREADY Headband - preloved fig/white
    cu TVA 90,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 96,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 124,90 Lei (-27%)
  7. -30%
    Geaca de vant femei adidas TERREX Xperior Light Windweave Jacket - preloved fig
    cu TVA 524,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 559,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 749,90 Lei (-30%)
  8. -28%
    Geaca de ploaie femei adidas TERREX Xperior Hybrid Primeknit Rain 2,5L Jkt - pre...
    cu TVA 889,90 Lei
    756,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 756,41 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-39%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
  9. -28%
    Scurta de ploaie adidas TERREX Xperior Hybrid RAIN.RDY Jacket - silver green/bla...
    cu TVA 894,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 954,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-28%)
  10. -32%
    Scurta de ploaie adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact ora...
    cu TVA 609,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 654,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-32%)
  11. -28%
    Scurta de ploaie adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - black
    cu TVA 639,90 Lei
    607,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 639,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-32%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  12. -29%
    Geaca de ploaie femei adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - silver gre...
    cu TVA 634,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 679,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-29%)
  13. -31%
    Geaca de ploaie femei adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - preloved f...
    cu TVA 614,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 659,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-31%)
  14. -28%
    Geaca femei adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact orange
    cu TVA 644,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 689,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-28%)
  15. -32%
    Fleece femei adidas TERREX Xploric High Pile Fleece Pullover - preloved fig
    cu TVA 509,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 544,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 749,90 Lei (-32%)
  16. -29%
    Geaca de munte femei adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orang...
    cu TVA 1.229,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.299,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-29%)
  17. -27%
    Geaca impermeabila femei adidas TERREX Techrock Light GTX Active - carbon
    cu TVA 1.269,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.349,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-27%)
  18. -26%
    Geaca impermeabila adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orange
    cu TVA 1.289,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.369,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-26%)
  19. -35%
    Tricou alergare adidas TERREX Agravic Trail Running T-Shirt - white
    cu TVA 144,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 154,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 224,90 Lei (-35%)
  20. -35%
    Tricou alergare femei adidas TERREX Agravic Trail Running T-Shirt - white
    cu TVA 144,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 154,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 224,90 Lei (-35%)
  21. -34%
    Pantofi alergare trail femei adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/a...
    Din cu TVA 587,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 579,90 Lei (+2%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-34%)
  22. -35%
    Pantofi trail adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/imp orange
    Din cu TVA 584,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 571,90 Lei (+3%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-35%)
  23. -25%
    Pantofi trail adidas TERREX Agravic Speed Ultra - impct orange/cryst white/spark
    cu TVA 859,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 803,90 Lei (+7%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.149,90 Lei (-25%)
  24. -34%
    Pantofi alergare trail femei adidas TERREX Agravic Speed Ultra - amber tint/crys...
    Din cu TVA 749,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 752,90 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 1.149,90 Lei (-34%)
  25. -30%
    Pantofi trail adidas TERREX Soulstride Ultra - semi impact orange/core blk
    Din cu TVA 661,90 Lei
    595,71 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 628,80 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 949,90 Lei (-37%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  26. -26%
    Pantofi alergare trail femei adidas TERREX Soulstride Ultra - core blk/grey four...
    cu TVA 699,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 744,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 949,90 Lei (-26%)
  27. -27%
    Pantofi drumetie femei adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - silv grn/preloved fi...
    cu TVA 689,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 734,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 949,90 Lei (-27%)
  28. -25%
    Pantofi outdoor adidas TERREX Free Hiker 2 - carbon/grey six/core black
    cu TVA 749,90 Lei
    674,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 712,40 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 999,90 Lei (-32%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  29. -31%
    Ghete drumetie adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/oran...
    Din cu TVA 782,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 765,90 Lei (+3%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.149,90 Lei (-31%)
  30. -31%
    Hanorac cu gluga femei adidas TERREX Techrock Ultralight Half Zip Hooded Fleece...
    cu TVA 544,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 584,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 799,90 Lei (-31%)
  31. -31%
    Hanorac cu gluga adidas TERREX Techrock Ultralight Half Zip Hooded Fleece - blac...
    cu TVA 544,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 584,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 799,90 Lei (-31%)
  32. -28%
    Hanorac femei adidas TERREX Multi Half-Zip LS Tee - crystal jade
    cu TVA 249,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 264,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 349,90 Lei (-28%)
  33. -30%
    Hanorac trecking adidas TERREX Xperior Light Fleece Hooded Jacket - semi impact...
    cu TVA 349,90 Lei
    314,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 332,40 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-37%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  34. -28%
    Hanorac fleece adidas TERREX Multi Light Fleece Full Zip Jacket - semi impact or...
    cu TVA 319,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 339,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 449,90 Lei (-28%)
  35. -31%
    Tricou termic adidas TERREX Xperior Merino 150 Baselayer SS - black
    cu TVA 274,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 294,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 399,90 Lei (-31%)
  36. -31%
    Geaca izolată pentru femei adidas TERREX Xperior Varilite PrimaLoft - semi flas...
    cu TVA 734,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 784,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.074,10 Lei (-31%)
  37. -28%
    Geaca izolată adidas TERREX Xperior Varilite PrimaLoft Hooded Jacket - shadow b...
    cu TVA 899,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 949,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.250,00 Lei (-28%)
  38. -31%
    Hanorac fleece adidas TERREX Xperior Medium Fleece Full Zip - wonder beige
    cu TVA 409,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 429,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 600,00 Lei (-31%)
  39. -28%
    Pantaloni trekking femei adidas TERREX Xperior Yearound Softshell Pants - shadow...
    cu TVA 499,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 534,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 699,90 Lei (-28%)
  40. -28%
    Geaca izolată adidas TERREX Xperior Varilite PrimaLoft Hooded Jacket - preyel
    cu TVA 899,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 949,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-28%)
  41. -28%
    Geaca izolată adidas TERREX Xperior Varilite PrimaLoft Hooded Jacket - wonder s...
    cu TVA 899,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 949,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-28%)
  42. -33%
    Bluza de corp femei adidas TERREX Xperior Merino 260 Baselayer LS - grey five
    cu TVA 399,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 429,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 599,90 Lei (-33%)
  43. -32%
    Bluza de corp femei adidas TERREX Xperior Merino 200 Baselayer LS - grey five
    cu TVA 369,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 394,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 549,90 Lei (-32%)
  44. -33%
    Colanti barbati adidas TERREX Xperior Merino 200 Tights - grey five
    cu TVA 334,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 359,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-33%)
  45. -33%
    Colanti termici femei adidas TERREX Xperior Merino 200 Tights - grey five
    cu TVA 334,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 359,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-33%)
  46. -29%
    Pantaloni trekking femei adidas TERREX Techrock Mountaineering Softshell Pants -...
    cu TVA 634,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 679,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-29%)
  47. -28%
    Pantaloni trekking adidas TERREX Techrock Mountaineering Softshell Pants - black
    cu TVA 644,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 689,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-28%)
  48. -33%
    Pantaloni cu membrană femei adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX Bib Pants - shad...
    cu TVA 1.839,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.969,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.749,90 Lei (-33%)
  49. -33%
    Geaca impermeabila adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - black/black
    cu TVA 1.839,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.969,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.749,90 Lei (-33%)
  50. -31%
    Geaca femei adidas TERREX Xperior Crosscountry Ski Softshell Jacket - preyel
    cu TVA 514,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 549,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 749,90 Lei (-31%)
  51. -32%
    Geaca schi adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jacket - preyel
    cu TVA 2.189,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.349,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 3.249,90 Lei (-32%)
  52. -26%
    Geaca matlasata barbati adidas TERREX Techrock Down Hooded Jacket - preyel/black
    cu TVA 1.289,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.369,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-26%)
  53. -30%
    Geaca schi adidas TERREX Xperior 2L Lined RAIN.RDY Anorak - shadow red/black
    cu TVA 1.049,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.119,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.499,90 Lei (-30%)
  54. -32%
    Geaca schi femei adidas TERREX Xperior 2L Lined RAIN.RDY Anorak - black/shadow r...
    cu TVA 1.019,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.089,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.499,90 Lei (-32%)
pe pagină
View as Grid List

577 Produse

adidas TERREX - colecția outdoor de la unul dintre cele mai mari branduri sportive din lume

Producătorul german adidas este, fără îndoială, unul dintre cei mai recunoscuți și respectați producători de îmbrăcăminte și încălțăminte sportivă din lume. Compania are în portofoliu produse pentru aproape toate sporturile. În ciuda aparențelor, îmbrăcămintea și încălțămintea adidas va fi văzută de dumneavoastră nu doar pe terenuri, curți sau gazon, ci și pe munte. adidas TERREX este o colecție versatilă pentru exterior. Aceasta include produse pentru drumeții, alergare de fond și sporturi de iarnă. Brandul se bazează pentru produsele sale pe cele mai bune și mai avansate soluții tehnice disponibile pe piață. Astfel, nu este neobișnuit să găsești jachete și cizme adidas terrex echipate cu membrane din familia GORE-TEX®.

Tehnologie inovatoare brevetată

Marca creează produse extrem de avansate datorită experienței sale. adidas este sinonimă cu o manoperă de calitate extrem de ridicată și un suport maxim. Pantofii adidas TERREX sunt adesea dotați cu tălpi avansate create în colaborare cu marca Continental. Acestea se caracterizează printr-o rezistență ridicată la abraziune și o aderență excelentă. În funcție de preferințele tale, vei ajunge la pantofi cu sau fără membrană GORE-TEX®. Prima vă va menține picioarele uscate, în timp ce cea de-a doua asigură o respirabilitate neîngrădită.

Gama de îmbrăcăminte activă adidas TERREX se bazează, de asemenea, pe o tehnologie de ultimă oră. Marca folosește atât materiale furnizate de parteneri, cât și propriile tehnologii avansate. Drept urmare, hanoracele, jachetele sau pantalonii mărcii se comportă perfect în timpul activităților intense. Transpirația este eliminată rapid și eficient în timpul activității, ceea ce are un impact semnificativ asupra confortului nostru.

adidas TERREX - versatil și ecologic

Marca din Germania se străduiește să creeze nu doar produse extrem de versatile și avansate, ci și produse ecologice. O parte dintre ele sunt realizate folosind materiale reciclate. Acest lucru face ca procesul de producție a articolelor de îmbrăcăminte să fie mai "verde" și mult mai puțin dăunător pentru mediu. Brandul folosește soluții inovatoare în modelele sale, cum ar fi BOOST, care a revoluționat scena alergării. Spuma specială asigură protecția articulațiilor noastre împotriva tensiunii, datorită amortizării excelente și returnării de energie. Această tehnologie extrem de avansată poate fi regăsită în seria de pantofi adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX sunt, de asemenea, pantofi de drumeție avansați. Combinația dintre binecunoscuții pantofi de abordare ai mărcii și tehnologiile inovatoare a făcut ca modele precum adidas TERREX swift solo să triumfe de-a lungul anilor și să câștige nenumărate competiții și liste cu cele mai bune cizme de drumeție de pe piață. Atunci când alegeți produsele TERREX, alegeți calitatea adidas, soluții avansate și un design atrăgător, potrivit nu doar pentru munte, ci și pentru mediul urban.