top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX este o colecție specializată de îmbrăcăminte și încălțăminte concepută special pentru iubitorii de munte. Aici veți găsi cizme de trekking, jachete și jachete cu membrană și pantaloni softshell, haine de schiță sau rucsacuri pentru munte. Produsele adidas TERREX sunt perfecte pentru condiții meteorologice solicitante atât vara, cât și iarna.

Filter (1)
Filtre
Filtre selectate
  1. portocaliu
View as Grid List

41 Produse

  1. -18%
    Geaca alergare adidas TERREX Xperior 2.5 Layer Light Climaproof Jacket - semi im...
    cu TVA 789,90 Lei
    710,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 750,40 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 968,90 Lei (-26%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  2. -20%
    Geaca alergare femei adidas TERREX Xperior 2.5 Layer Light Climaproof Jacket - s...
    cu TVA 769,90 Lei
    692,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 724,41 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 968,90 Lei (-28%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  3. -17%
    Pantofi trail adidas TERREX Agravic Speed Ultra 2 - imp orange/core blk/tangerin...
    cu TVA 999,90 Lei
    899,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 962,91 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.209,90 Lei (-25%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  4. -18%
    Geanta voiaj adidas TERREX Xperior Expedition Duffel Bag 70L - semi impact orang...
    cu TVA 639,90 Lei
    543,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 543,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 786,90 Lei (-30%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
  5. -13%
    Geanta voiaj adidas TERREX Xperior Expedition Duffel 50L - semi impact orange
    cu TVA 599,90 Lei
    479,92 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 471,92 Lei (+2%)
    Prețul recomandat al producătorului 689,90 Lei (-30%)
    EXTRA 20% REDUCERE CU CODUL WAY
  6. -20%
    Geaca alergare adidas TERREX Xperior CLIMA365 Light Windweave Jacket - impact or...
    cu TVA 624,90 Lei
    562,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 562,41 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 786,90 Lei (-28%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  7. -19%
    Tricou alergare adidas TERREX Xperior Climacool T-Shirt - semi impact orange
    cu TVA 234,90 Lei
    176,17 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 187,92 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 291,90 Lei (-39%)
    EXTRA 25% REDUCERE CU CODUL WAY
  8. -11%
    Tricou alergare femei adidas TERREX Xpr Pro Tee - white/semi impact orange
    cu TVA 429,90 Lei
    343,92 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 347,92 Lei (-1%)
    Prețul recomandat al producătorului 483,90 Lei (-28%)
    EXTRA 20% REDUCERE CU CODUL WAY
  9. -31%
    Tricou alergare adidas TERREX Xperior Pro Tank - white/semi impact orange
    cu TVA 309,90 Lei
    278,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 278,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 449,90 Lei (-38%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  10. -25%
    Tricou alergare femei adidas TERREX Xperior Pro Tank - white/semi impact orange
    cu TVA 334,90 Lei
    284,66 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 284,66 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 449,90 Lei (-36%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
  11. -7%
    Tricou alergare adidas TERREX Xperior Pro Tee - white/semi impact orange
    cu TVA 449,90 Lei
    337,42 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 348,67 Lei (-3%)
    Prețul recomandat al producătorului 483,90 Lei (-30%)
    EXTRA 25% REDUCERE CU CODUL WAY
  12. -33%
    Pantaloni scurti alergare adidas TERREX Xperior Shorts - semi impact orange
    cu TVA 214,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 229,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 324,90 Lei (-33%)
  13. -33%
    Bandă pentru cap adidas TERREX Climacool Headband - seimor/white
    cu TVA 72,90 Lei
    69,25 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 72,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 109,90 Lei (-36%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  14. -30%
    Hanorac alergare adidas TERREX Xperior Climacool+ Long Sleeve - semi impact oran...
    cu TVA 244,90 Lei
    232,65 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 244,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 349,90 Lei (-33%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  15. -31%
    Pantaloni schi adidas TERREX Xperior 2L Insulated Tech Pants - semi impact orang...
    cu TVA 749,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 804,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.099,90 Lei (-31%)
  16. -33%
    Geaca alergare femei adidas TERREX Trail Running Wind Jacket - putty mauve/amber...
    cu TVA 334,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 359,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-33%)
  17. -29%
    Geaca Softshell adidas TERREX Techrock GORE-TEX WINDSTOPPER Softshell Jkt - semi...
    cu TVA 884,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 934,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-29%)
  18. -31%
    Geaca izolată adidas TERREX Multi Synthetic Insulated Hooded Jkt - semi impact...
    cu TVA 479,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 504,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 699,90 Lei (-31%)
  19. -32%
    Geaca alergare adidas TERREX Xperior Light Windweave Jacket - semi impact orange
    cu TVA 509,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 544,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 749,90 Lei (-32%)
  20. -31%
    Fleece femei adidas TERREX Xploric High Pile Fleece Pullover - amber tint
    cu TVA 409,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 439,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 599,90 Lei (-31%)
  21. -26%
    Scurta de ploaie adidas TERREX Xperior Hybrid Primeknit Rain Jkt - semi impact o...
    cu TVA 914,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 974,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.249,90 Lei (-26%)
  22. -28%
    Geaca schi femei adidas TERREX Xperior 2L Insulated RAIN.RDY Jacket - amber tint...
    cu TVA 1.249,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.319,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-28%)
  23. -30%
    Geaca izolată adidas TERREX Xperior PrimaLoft Loose Fill Insulated Hooded Jkt -...
    cu TVA 694,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 734,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 999,90 Lei (-30%)
  24. -35%
    Tricou femei adidas TERREX Multi Tee - amber tint
    cu TVA 129,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 139,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 199,90 Lei (-35%)
  25. -27%
    Pantofi alergare femei adidas TERREX Agravic 3 - amb tint/cryst white/putty mau
    cu TVA 509,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 544,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 699,90 Lei (-27%)
  26. -35%
    Hanorac trekking femei adidas TERREX Xperior Light Fleece Hooded Jacket - amber...
    cu TVA 324,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 349,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-35%)
  27. -25%
    Hanorac cu gluga adidas TERREX Multi Large Logo Hoody - semi impact orange/charc...
    cu TVA 259,90 Lei
    233,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 246,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 349,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  28. -31%
    Bluza cu maneca lunga femei adidas TERREX Xploric Logo LS Tee - amber tint
    cu TVA 204,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 219,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 299,90 Lei (-31%)
  29. -26%
    Bandă pentru cap adidas TERREX AEROREADY Headband - semi impact orange/white
    cu TVA 91,90 Lei
    82,71 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 87,30 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 124,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  30. -32%
    Scurta de ploaie adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact ora...
    cu TVA 609,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 654,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-32%)
  31. -28%
    Geaca femei adidas TERREX Xperior 2,5L Light RAIN.RDY Jkt - semi impact orange
    cu TVA 644,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 689,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 899,90 Lei (-28%)
  32. -29%
    Geaca de munte femei adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orang...
    cu TVA 1.229,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.299,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-29%)
  33. -26%
    Geaca impermeabila adidas TERREX Techrock Light GTX Active - semi impact orange
    cu TVA 1.289,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.369,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.749,90 Lei (-26%)
  34. -25%
    Pantofi trail adidas TERREX Agravic Speed Ultra - impct orange/cryst white/spark
    cu TVA 859,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 803,90 Lei (+7%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.149,90 Lei (-25%)
  35. -34%
    Pantofi alergare trail femei adidas TERREX Agravic Speed Ultra - amber tint/crys...
    Din cu TVA 749,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 752,90 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 1.149,90 Lei (-34%)
  36. -30%
    Pantofi trail adidas TERREX Soulstride Ultra - semi impact orange/core blk
    Din cu TVA 661,90 Lei
    595,71 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 628,80 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 949,90 Lei (-37%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  37. -30%
    Hanorac trecking adidas TERREX Xperior Light Fleece Hooded Jacket - semi impact...
    cu TVA 349,90 Lei
    314,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 332,40 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 499,90 Lei (-37%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  38. -28%
    Hanorac fleece adidas TERREX Multi Light Fleece Full Zip Jacket - semi impact or...
    cu TVA 319,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 339,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 449,90 Lei (-28%)
  39. -25%
    Pantaloni scurti alergare femei adidas TERREX Agravic Trail Running Shorts - sem...
    cu TVA 229,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 244,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 309,90 Lei (-25%)
  40. -33%
    Pantofi alergare barbati adidas TERREX Soulstride Flow - black/white/orange
    Din cu TVA 467,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 457,90 Lei (+3%)
    Prețul recomandat al producătorului 699,90 Lei (-33%)
  41. -25%
    Hanorac adidas TERREX Mt Half Zi Ls - semi impact orange
    cu TVA 229,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 244,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 309,90 Lei (-25%)
pe pagină
View as Grid List

41 Produse

adidas TERREX - colecția outdoor de la unul dintre cele mai mari branduri sportive din lume

Producătorul german adidas este, fără îndoială, unul dintre cei mai recunoscuți și respectați producători de îmbrăcăminte și încălțăminte sportivă din lume. Compania are în portofoliu produse pentru aproape toate sporturile. În ciuda aparențelor, îmbrăcămintea și încălțămintea adidas va fi văzută de dumneavoastră nu doar pe terenuri, curți sau gazon, ci și pe munte. adidas TERREX este o colecție versatilă pentru exterior. Aceasta include produse pentru drumeții, alergare de fond și sporturi de iarnă. Brandul se bazează pentru produsele sale pe cele mai bune și mai avansate soluții tehnice disponibile pe piață. Astfel, nu este neobișnuit să găsești jachete și cizme adidas terrex echipate cu membrane din familia GORE-TEX®.

Tehnologie inovatoare brevetată

Marca creează produse extrem de avansate datorită experienței sale. adidas este sinonimă cu o manoperă de calitate extrem de ridicată și un suport maxim. Pantofii adidas TERREX sunt adesea dotați cu tălpi avansate create în colaborare cu marca Continental. Acestea se caracterizează printr-o rezistență ridicată la abraziune și o aderență excelentă. În funcție de preferințele tale, vei ajunge la pantofi cu sau fără membrană GORE-TEX®. Prima vă va menține picioarele uscate, în timp ce cea de-a doua asigură o respirabilitate neîngrădită.

Gama de îmbrăcăminte activă adidas TERREX se bazează, de asemenea, pe o tehnologie de ultimă oră. Marca folosește atât materiale furnizate de parteneri, cât și propriile tehnologii avansate. Drept urmare, hanoracele, jachetele sau pantalonii mărcii se comportă perfect în timpul activităților intense. Transpirația este eliminată rapid și eficient în timpul activității, ceea ce are un impact semnificativ asupra confortului nostru.

adidas TERREX - versatil și ecologic

Marca din Germania se străduiește să creeze nu doar produse extrem de versatile și avansate, ci și produse ecologice. O parte dintre ele sunt realizate folosind materiale reciclate. Acest lucru face ca procesul de producție a articolelor de îmbrăcăminte să fie mai "verde" și mult mai puțin dăunător pentru mediu. Brandul folosește soluții inovatoare în modelele sale, cum ar fi BOOST, care a revoluționat scena alergării. Spuma specială asigură protecția articulațiilor noastre împotriva tensiunii, datorită amortizării excelente și returnării de energie. Această tehnologie extrem de avansată poate fi regăsită în seria de pantofi adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX sunt, de asemenea, pantofi de drumeție avansați. Combinația dintre binecunoscuții pantofi de abordare ai mărcii și tehnologiile inovatoare a făcut ca modele precum adidas TERREX swift solo să triumfe de-a lungul anilor și să câștige nenumărate competiții și liste cu cele mai bune cizme de drumeție de pe piață. Atunci când alegeți produsele TERREX, alegeți calitatea adidas, soluții avansate și un design atrăgător, potrivit nu doar pentru munte, ci și pentru mediul urban.