top

Rock Empire

Filter (2)
Filtre
Filtre selectate
  1. Escaladă şi alpinism
  2. albastru
View as Grid List

11 Produse

  1. Ham escalada Rock Empire 3B Akatta - aqua
    cu TVA 484,90 Lei
    436,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 484,90 Lei (-9%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  2. -4%
    Carabiniera escalada Rock Empire HMS Smart S - aqua
    cu TVA 95,90 Lei
    86,31 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 89,91 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 99,90 Lei (-13%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  3. Carabiniera escalada Rock Empire HMS Smart 2T - aqua
    cu TVA 112,90 Lei
    101,61 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 112,90 Lei (-10%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  4. -4%
    Buclă echipată escalada Rock Empire Set Swift P16 - aqua
    cu TVA 95,90 Lei
    86,31 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 89,91 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 99,90 Lei (-13%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  5. -10%
    Bandă Rock Empire Daisy Chain DYN 13 mm - aqua
    cu TVA 114,90 Lei
    109,15 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 113,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 127,90 Lei (-14%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  6. -8%
    Lonja Rock Empire Flexi Chain 80 cm - aqua
    cu TVA 229,90 Lei
    218,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 229,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 249,90 Lei (-12%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  7. -7%
    Lonja escalada Rock Empire PIP - blue
    cu TVA 239,90 Lei
    227,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 239,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 259,90 Lei (-12%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  8. Lonja escalada Rock Empire PIP 120 cm - blue
    cu TVA 289,90 Lei
    260,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 275,40 Lei (-5%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  9. Bucla Rock Empire Open Sling PA 16 mm 31 cm - aqua
    cu TVA 29,90 Lei
    28,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 24,60 Lei (+16%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
pe pagină
View as Grid List

11 Produse