top

La Sportiva

Alpinismul este o activitate interesantă și foarte distractivă, atunci când este practicat în echipamentul corespunzător. De aceea, este important să alegi corect brandul pentru fiecare piesă vestimentară și pentru toate accesoriile, astfel încât să ajungi în siguranță la înălțimile pe care ți le-ai propus.
Filter (1)
Filtre
Filtre selectate
  1. XS
View as Grid List

166 Produse

  1. -31%
    Pantaloni scurti alergare femei La Sportiva Pure 4in Short - azalea/night sky
    cu TVA 209,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 213,65 Lei (-1%)
    Prețul recomandat al producătorului 304,90 Lei (-31%)
  2. -32%
    Pantaloni scurti alergare femei La Sportiva Flow 5in Short - night sky/cypress
    cu TVA 319,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 323,91 Lei (-1%)
    Prețul recomandat al producătorului 475,90 Lei (-32%)
  3. -26%
    Pantaloni scurti escaladă pentru femei La Sportiva Bolt Short - night sky/cypre...
    cu TVA 329,90 Lei
    296,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 329,90 Lei (-9%)
    Prețul recomandat al producătorului 451,90 Lei (-34%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  4. -33%
    Pantaloni scurti escaladă pentru femei La Sportiva Helixir Shorts - cypress/nig...
    cu TVA 374,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 389,40 Lei (-3%)
    Prețul recomandat al producătorului 559,90 Lei (-33%)
  5. -25%
    Pantaloni scurti alergare femei La Sportiva Flow 3in Short - malibu blue/hibiscu...
    cu TVA 379,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 382,41 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 512,90 Lei (-25%)
  6. -21%
    Geaca softshell femei La Sportiva Freeway Wind Jacket - azalea/redwood
    cu TVA 639,90 Lei
    607,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 639,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 812,90 Lei (-25%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  7. -17%
    Top femei La Sportiva Just Right Tank - azalea/redwood
    cu TVA 169,90 Lei
    152,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 152,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 206,90 Lei (-26%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  8. -8%
    Tricou uscare rapida femei La Sportiva Just Right T-Shirt - azalea/redwood
    cu TVA 244,90 Lei
    195,92 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 203,92 Lei (-3%)
    Prețul recomandat al producătorului 266,90 Lei (-26%)
    EXTRA 20% REDUCERE CU CODUL WAY
  9. -17%
    Tricou escaladă femei La Sportiva Dimension T-Shirt - cypress
    cu TVA 269,90 Lei
    242,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 242,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 327,90 Lei (-25%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  10. -20%
    Tricou femei bumbac La Sportiva Stone T-Shirt - cypress/night sky
    cu TVA 164,90 Lei
    148,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 164,90 Lei (-10%)
    Prețul recomandat al producătorului 206,90 Lei (-28%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  11. -33%
    Top femei La Sportiva Flow Tank - azalea/night sky
    cu TVA 219,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 224,91 Lei (-2%)
    Prețul recomandat al producătorului 329,90 Lei (-33%)
  12. -18%
    Tricou alergare femei La Sportiva Flow T-Shirt - azalea/night sky
    cu TVA 314,90 Lei
    283,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 283,41 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 387,90 Lei (-26%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  13. -25%
    Tricou uscare rapida femei La Sportiva Ridge T-Shirt - azalea/redwood
    cu TVA 289,90 Lei
    260,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 260,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 389,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  14. -20%
    Hanorac cu gluga femei La Sportiva Cloud Shadow Sun Hoody - redwood/azalea
    cu TVA 404,90 Lei
    364,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 364,41 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 509,90 Lei (-28%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  15. -15%
    Geaca izolată pentru femei La Sportiva Aequilibrium Lite Insulation Jacket - ni...
    cu TVA 1.179,90 Lei
    943,92 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.002,91 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.393,90 Lei (-32%)
    EXTRA 20% REDUCERE CU CODUL WAY
  16. -15%
    Hanorac femei La Sportiva Chill Thermal Jacket - night sky/savana
    cu TVA 439,90 Lei
    417,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 439,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 518,90 Lei (-19%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  17. -28%
    Hanorac cu gluga femei La Sportiva Cosmic Thermal Hoody - night sky
    cu TVA 559,90 Lei
    531,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 559,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 777,90 Lei (-31%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  18. -21%
    Hanorac cu gluga femei La Sportiva Cosmic Thermal Hoody - redwood/rosebay
    cu TVA 609,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 654,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 777,90 Lei (-21%)
  19. -15%
    Pantaloni femei La Sportiva Machina Tech Pants Short - night/chalk
    cu TVA 744,90 Lei
    707,65 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 744,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 879,90 Lei (-19%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  20. -24%
    Pantaloni trekking femei La Sportiva Aequilibrium Speed Tights - onyx/chalk
    cu TVA 809,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 844,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.066,90 Lei (-24%)
  21. -21%
    Pantaloni de munte femei La Sportiva Alpine Guide GTX Performance Pants - redwoo...
    cu TVA 2.139,90 Lei
    2.032,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.023,40 Lei (+1%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.727,90 Lei (-25%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  22. -23%
    Pantaloni schi femei La Sportiva Sender GTX Performance Bib Pants - savana
    cu TVA 1.939,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.089,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.538,90 Lei (-23%)
  23. -20%
    Pantaloni softshell femei La Sportiva Ikarus Pant - black/rosebay
    cu TVA 909,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 974,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.139,90 Lei (-20%)
  24. -27%
    Pantaloni softshell femei La Sportiva Orizon Pant - onyx/redwood
    cu TVA 719,90 Lei
    683,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 719,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 993,90 Lei (-31%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  25. -21%
    Geaca izolată pentru femei La Sportiva Supercouloir Primaloft Jacket - aspen gr...
    cu TVA 1.499,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.609,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.917,90 Lei (-21%)
  26. -23%
    Fleece femei La Sportiva Lucendro Thermal Hoody - savana/redwood
    cu TVA 734,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 789,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 958,90 Lei (-23%)
  27. -20%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Lumina 100 Down Jacket - rosebay
    cu TVA 1.029,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.099,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.294,90 Lei (-20%)
  28. -21%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Lumina 200 Down Jacket - night sky/rosebay
    cu TVA 1.429,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.329,90 Lei (+8%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.813,90 Lei (-21%)
  29. -15%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Lumina 300 Down Jacket - savana/night sky
    cu TVA 1.829,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.929,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.176,90 Lei (-15%)
  30. -15%
    Geaca impermeabila femei La Sportiva Alpine Guide GTX Perfomance Jacket - redwoo...
    cu TVA 2.139,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.289,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.538,90 Lei (-15%)
  31. -25%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Supercouloir Down Jacket - redwood
    cu TVA 2.289,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.449,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 3.089,90 Lei (-25%)
  32. -21%
    Geaca alergare femei La Sportiva Koro Jacket - rosebay/night sky
    cu TVA 654,90 Lei
    589,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 622,15 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 829,90 Lei (-28%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  33. -18%
    Geaca de munte femei La Sportiva Sender GTX Performance Jacket - savana/night sk...
    cu TVA 2.329,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 2.499,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 2.849,90 Lei (-18%)
  34. -20%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Pinnacle Down Jkt - redwood/rosebay
    cu TVA 1.069,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.149,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.347,90 Lei (-20%)
  35. -25%
    Geaca matlasata femei La Sportiva Pinnacle Down Jkt - night sky/rosebay
    cu TVA 999,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.079,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.347,90 Lei (-25%)
  36. -25%
    Geaca izolată pentru femei La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - aspen green/ni...
    cu TVA 1.039,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.119,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.399,90 Lei (-25%)
  37. -14%
    Geaca izolată pentru femei La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - rosebay/redwoo...
    cu TVA 1.199,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.279,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.399,90 Lei (-14%)
  38. -26%
    Geaca de munte femei La Sportiva Crossridge Evo Shell Jacket - rosebay/night sky
    cu TVA 1.369,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 1.479,90 Lei (-7%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.864,90 Lei (-26%)
  39. -26%
    Tank top femei La Sportiva Pacer Tank - chalk/night sky
    cu TVA 189,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 199,40 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 259,90 Lei (-26%)
  40. -26%
    Hanorac alergare femei La Sportiva Swift Long Sleeve - redwood/rosebay
    cu TVA 379,90 Lei
    341,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 341,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 518,90 Lei (-34%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  41. -25%
    Hanorac alergare femei La Sportiva Swift Long Sleeve - night sky
    cu TVA 384,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 413,15 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 518,90 Lei (-25%)
  42. -23%
    Hanorac femei La Sportiva Session Tech Hoody - savana/rosebay
    cu TVA 654,90 Lei
    622,15 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 654,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 854,90 Lei (-27%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  43. -28%
    Hanorac femei La Sportiva Session Tech Hoody - night sky/aspen green
    cu TVA 609,90 Lei
    579,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 609,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 854,90 Lei (-32%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  44. -19%
    Fleece femei La Sportiva Bristen Thermal Hoody - savana/night sky
    cu TVA 849,90 Lei
    807,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 849,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.049,90 Lei (-23%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  45. -28%
    Tricou escaladă femei La Sportiva Dimension T-Shirt - night sky/rosebay
    cu TVA 204,90 Lei
    194,65 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 204,15 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 284,90 Lei (-31%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  46. -22%
    Top de cățărare pentru femei La Sportiva Botanic Tank - tea/forest
    cu TVA 174,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 184,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 224,90 Lei (-22%)
  47. -26%
    Tricou escaladă femei La Sportiva Roof T-Shirt - night sky/aspen green
    cu TVA 189,90 Lei
    170,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 180,40 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 259,90 Lei (-34%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  48. -23%
    Geaca femei La Sportiva Across Lite Jacket - rosebay/night sky
    cu TVA 844,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 899,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 1.099,90 Lei (-23%)
  49. -30%
    Pantaloni drumetie femei La Sportiva West Crest Pants - onyx/chalk
    cu TVA 669,90 Lei
    636,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 669,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 963,90 Lei (-33%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  50. -20%
    Pantaloni femei La Sportiva Machina Tech Pants - night sky/chalk
    cu TVA 789,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 764,90 Lei (+4%)
    Prețul recomandat al producătorului 993,90 Lei (-20%)
  51. -22%
    Pantaloni scurti drumetie femei La Sportiva Monument Shorts - rosebay/redwood
    cu TVA 309,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 329,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 399,90 Lei (-22%)
  52. -31%
    Pantaloni scurti alergare femei La Sportiva Ultra Distance Shorts - hibiscus/whi...
    cu TVA 449,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 479,65 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 658,90 Lei (-31%)
  53. -32%
    Pantaloni scurti alergare femei La Sportiva Ultra Distance Shorts - night sky/ch...
    cu TVA 444,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 451,15 Lei (-1%)
    Prețul recomandat al producătorului 658,90 Lei (-32%)
  54. -25%
    Geaca femei La Sportiva Wall Breeze Stretch Jacket - savana/night sky
    cu TVA 619,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 664,90 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 829,90 Lei (-25%)
pe pagină
View as Grid List

166 Produse

La Sportiva – un producător de top ap încălțămintei și îmbrăcămintei de calitate pentru alpiniști

ÃŽncălțămintea este una dintre cele mai importante piese de echipament pentru alpiniÈ™ti È™i de aceea, acum poÈ›i găsi pantofi damă La Sportiva pentru orice tip de activitate, astfel încât să te asiguri că ai tot timpul echipamentul potrivit pentru tine. Cu o pereche de pantofi La Sportiva aleÈ™i corect, vei putea merge în drumeÈ›ii, poÈ›i să escaladezi pante abrupte È™i vei fi mereu în siguranță având aderenÈ›a optimă. Pentru ca drumeÈ›iile pe munte să se desfășoare în condiÈ›ii optime, vei avea nevoie de un echipament ales corect È™i cu responsabilitate. Èšine de fiecare dată cont de recomandări atunci când abordezi trasee complexe È™i asigură-te că ai echipamentul corect pentru o aventură în natură care să se desfășoare în condiÈ›ii optime. La Sportiva te aÈ™teaptă cu toate produsele de care ai nevoie pentru confort È™i siguranță. 

Pantofi La Sportiva – pentru drumeții, escaladă și munte – excelență la fiecare pas

Atunci când cumperi pantofi La Sportiva ai garanÈ›ia că aceÈ™tia au fost special concepuÈ›i pentru siguranță pe munte. Tot ce trebuie să faci este să alegi modelul potrivit în funcÈ›ie de traseul pe care vrei să te aventurezi È™i de condiÈ›iile meteo specifice. De asemenea, pentru a te asigura că eÈ™ti în siguranță È™i că ai confortul dorit, recomandăm È™i alegerea unor È™osete La Sportiva de bună calitate, care să permită piciorului să respire È™i care să nu îți provoace disconfort în momentul în care mergi.

Pantofi pentru femei și bărbați La Sportva pentru adevărații pasionați de alpinism

Gama de ghete de drumeÈ›ie La Sportiva este variată È™i include atât piese pentru trei sezoane, cât È™i ghete specializate pentru sezonul de iarnă. AceÈ™ti pantofi de trekking È™i alpinism sunt cei care te vor ajuta să mergi confortabil chiar È™i în condiÈ›ii extreme. Tălpile sunt făcute din materiale confortabile, flexibile, care permit o bună aderență, sunt folosite materiale premium care asigură rezistență, iar sistemul de prindere este cel care face ca piciorul să rămână fix, protejând astfel articulaÈ›iile. 

Tricouri, pantaloni și bluze La Sportiva – o gamă largp de îmbrăcăminte de la un productător cunoscut în magazinul 8a.ro

ÃŽn magazinul 8a.ro poÈ›i găsi mai multe accesorii care să te ajute să te bucuri de plimbări È™i excursii confortabile. Spre exemplu, poÈ›i cumpăra tricouri La Sportiva, din materiale de foarte bună calitate, prin care corpul să respire eficient chiar È™i atunci când faci foarte mult efort. De asemenea, ai la dispoziÈ›ie pantaloni La Sportiva pentru a te miÈ™ca în voie pe traseele montane È™i pentru zilele în care ai nevoie de protecÈ›ie suplimentară. Acest echipament specializat pentru mersul pe munte este alegerea optimă pentru toÈ›i cei care au înÈ›eles că siguranÈ›a la înălÈ›imi este dată de echipamentul ales. De aceea, pe lângă pantofi de excaladă La Sportiva, Ã®n magazinul nostru vei găsi echipament complet pentru drumeÈ›iile montane.

Accesorii La Sportiva – performanțe excelnte și o atenție deosebită la cele mai mici detalii

De la È™osete din materiale calitative È™i până la o geacă La Sportiva care să îți asigure confortul termic, toate produsele din magazinul online 8a.ro pentru trekking È™i drumeÈ›ii au fost special selectate astfel încât să asigure confort la superlativ. Materialele din care sunt făcute sunt premium, astfel încât să te poÈ›i bucura de siguranță, iar piesele sunt concepute special pentru a oferi confort È™i libertate de miÈ™care. PoÈ›i purta Ã®ncălțăminte La Sportiva atât pe traseele montane cât È™i pe stradă, atunci când ai mai mult de mers È™i în momentele în care cauÈ›i încălțăminte foarte confortabilă în care să te simÈ›i bine. Te vei bucura de arență optimă, flexibilitate È™i de un aspect interesant care va completa outfiturile atunci când alegi încălțămintea corect.