top

Hydro Flask

Hydro Flask este o marcă specializată în proiectarea și fabricarea de accesorii moderne pentru activități în aer liber. Sticlele de apă elegante Hydro Flask constituie baza gamei de termosuri și pahare de călătorie. Produsele acestei mărci sunt potrivite pentru excursii și pentru utilizarea zilnică, permițându-vă să vă bucurați de băutura preferată oriunde v-ați afla.
Filter (1)
Filtre
Filtre selectate
  1. Lifestyle / Calatorie
View as Grid List

144 Produse

  1. -23%
    Sticla termică Hydro Flask 32 Oz Wide Flex Straw Cap (946 ml) - trillium
    cu TVA 194,90 Lei
    185,15 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 194,65 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 253,90 Lei (-27%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  2. -13%
    Cana termica Hydro Flask 12 Oz All Around Tumbler Press-In Lid (355 ml) - trilli...
    cu TVA 114,90 Lei
    103,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 107,91 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 132,90 Lei (-22%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  3. -19%
    Sticla termică Hydro Flask 21 Oz Standard Flex Cap (621 ml) - agave
    cu TVA 184,90 Lei
    175,65 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 175,65 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 229,90 Lei (-23%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  4. -23%
    Sticla termică Hydro Flask 21 Oz Standard Flex Straw Cap (621 ml) - agave
    cu TVA 174,90 Lei
    166,15 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 174,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 229,90 Lei (-27%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  5. -19%
    Sticla termică Hydro Flask 24 Oz Standard Flex Cap (710 ml) - trillium
    cu TVA 189,90 Lei
    170,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 170,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 236,90 Lei (-27%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  6. -42%
    Cana termica Hydro Flask 24 Oz All Around Travel Tumbler (710 ml) - black
    cu TVA 124,90 Lei
    112,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 124,90 Lei (-10%)
    Prețul recomandat al producătorului 218,90 Lei (-48%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  7. -57%
    Cana termica Hydro Flask 32 Oz All Around Travel Tumbler (946 ml) - surf
    cu TVA 104,90 Lei
    94,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 104,90 Lei (-10%)
    Prețul recomandat al producătorului 248,90 Lei (-62%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  8. -31%
    Sticla termică Hydro Flask 20 Oz Wide Mouth Flex Sip Lid (591 ml) - black
    cu TVA 149,90 Lei
    142,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 149,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 218,90 Lei (-34%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  9. Suport din silicon Hydro Flask Medium Lightweight Bottle Boot - black
    cu TVA 59,90 Lei
    56,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 45,50 Lei (+26%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  10. -26%
    Set Hydro Flask Stainless Steel Straw Set - goji
    cu TVA 52,90 Lei
    50,25 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 52,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 71,90 Lei (-30%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  11. -21%
    Termos voiaj Hydro Flask 20 oz Insulated Food Jar (591 ml) - black
    cu TVA 199,90 Lei
    179,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 184,41 Lei (-2%)
    Prețul recomandat al producătorului 253,90 Lei (-29%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  12. -20%
    Termos voiaj Hydro Flask 28 oz Insulated Food Jar (828 ml) - black
    cu TVA 219,90 Lei
    208,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 208,90 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 277,90 Lei (-24%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  13. Suport din silicon Hydro Flask Small Lightweight Bottle Boot - black
    cu TVA 59,90 Lei
    53,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 44,01 Lei (+23%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  14. -26%
    Termos voiaj Hydro Flask 12 oz Insulated Food Jar (355 ml) - black
    cu TVA 169,90 Lei
    161,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 169,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 229,90 Lei (-29%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  15. -30%
    Cana termica Hydro Flask 16 oz Wide Flex Sip Lid (473 ml) - agave
    cu TVA 134,90 Lei
    121,41 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 128,15 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 193,90 Lei (-37%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  16. -39%
    Cana termica Hydro Flask 32 oz All Around Travel Tumbler (946 ml) - indigo
    cu TVA 149,90 Lei
    142,40 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 147,15 Lei (-3%)
    Prețul recomandat al producătorului 248,90 Lei (-42%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  17. -39%
    Cana termica Hydro Flask 40 oz All Around Travel Tumbler (1183 ml) - black
    cu TVA 164,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 179,90 Lei (-8%)
    Prețul recomandat al producătorului 272,90 Lei (-39%)
  18. -40%
    Suport din silicon Hydro Flask Medium Bottle Boot - cascade
    cu TVA 34,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 32,90 Lei (+7%)
    Prețul recomandat al producătorului 58,90 Lei (-40%)
  19. -37%
    Cana termica Hydro Flask 32 oz All Around Travel Tumbler (946 ml) - black
    cu TVA 154,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 144,90 Lei (+7%)
    Prețul recomandat al producătorului 248,90 Lei (-37%)
  20. Paiele refolosibile Hydro Flask 3-Pack Replacement Straws - clear
    cu TVA 35,90 Lei
    32,31 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 32,31 Lei
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  21. -11%
    Capacul Hydro Flask Wide Mouth Flex Chug Cap - black
    cu TVA 73,90 Lei
    55,42 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 59,12 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 83,90 Lei (-33%)
    EXTRA 25% REDUCERE CU CODUL WAY
  22. -20%
    Capac Hydro Flask Standard Flex Straw Cap - black
    cu TVA 66,90 Lei
    56,86 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 60,21 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 83,90 Lei (-32%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
  23. Capacul Hydro Flask Small Closeable Press-in Lid - black
    cu TVA 59,90 Lei
    56,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 45,50 Lei (+26%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  24. -22%
    Capacul Hydro Flask Medium Closeable Press-in Lid - black
    cu TVA 55,90 Lei
    50,31 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 51,21 Lei (-1%)
    Prețul recomandat al producătorului 71,90 Lei (-30%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  25. -26%
    Capac Hydro Flask Standard Flex Cap - black
    cu TVA 52,90 Lei
    50,25 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 52,90 Lei (-5%)
    Prețul recomandat al producătorului 71,90 Lei (-30%)
    EXTRA 5% REDUCERE CU CODUL WAY
  26. -11%
    Capac Hydro Flask Wide Flex Cap - black
    cu TVA 63,90 Lei
    47,92 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 51,12 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 71,90 Lei (-33%)
    EXTRA 25% REDUCERE CU CODUL WAY
  27. Trusă de curățare Hydro Flask Straw Cleaning Set - pacific
    cu TVA 59,90 Lei
    56,90 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 40,71 Lei (+40%)
    EXTRA 5% RABATU Z KODEM NEW
  28. -17%
    Capac Hydro Flask Wide Mouth Flex Straw Cap
    cu TVA 68,90 Lei
    58,56 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 60,26 Lei (-2%)
    Prețul recomandat al producătorului 83,90 Lei (-30%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
  29. -26%
    Perie Hydro Flask Bottle Brush - pacific
    cu TVA 70,90 Lei
    63,81 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 68,31 Lei (-6%)
    Prețul recomandat al producătorului 95,90 Lei (-33%)
    EXTRA 10% RABATU Z KODEM NEW
  30. Suport din silicon Hydro Flask Small Flex Boot - black
    cu TVA 59,90 Lei
    53,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 44,01 Lei (+23%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  31. Suport din silicon Hydro Flask Medium Flex Boot - black
    cu TVA 59,90 Lei
    53,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 44,01 Lei (+23%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  32. -35%
    Cana termica Hydro Flask 12 oz Wide Flex Sip Lid (355 ml) - black
    cu TVA 109,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 114,90 Lei (-4%)
    Prețul recomandat al producătorului 169,90 Lei (-35%)
  33. -36%
    Capacul Hydro Flask Wide Mouth Flex Sip Lid - black
    cu TVA 61,90 Lei
    55,71 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 55,71 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 96,90 Lei (-42%)
    EXTRA 10% REDUCERE CU CODUL WAY
  34. -5%
    Rucsac MTB Hydro Flask 14 Down Shift Hydration Pack - sapphire
    cu TVA 779,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 743,90 Lei (+5%)
    Prețul recomandat al producătorului 824,00 Lei (-5%)
  35. -30%
    Rucsac Hydro Flask 14 Down Shift Hydration Pack - bronze
    cu TVA 589,90 Lei
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 689,90 Lei (-14%)
    Prețul recomandat al producătorului 853,90 Lei (-30%)
  36. -3%
    Rucsac Hydro Flask 14 Down Shift Hydration Pack - black
    cu TVA 819,90 Lei
    696,91 Lei preț cu cod
    Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere 696,91 Lei
    Prețul recomandat al producătorului 853,90 Lei (-18%)
    EXTRA 15% REDUCERE CU CODUL WAY
Page
pe pagină
View as Grid List

144 Produse

Pentru cine a fost dezvoltat brandul Hydro Flask?

Oamenii din spatele brandului oferă produse bine gândite și rafinate din punct de vedere stilistic pentru toți cei care sunt mereu în mișcare. Dacă nu poți sta locului și trebuie să acționezi tot timpul, cu siguranță vei înțelege mesajul lor. Căni moderne, termosuri, sticle Hydro Flask și multe alte accesorii vor funcționa bine în timpul nenumăratelor activități. Iubiți activitățile în aer liber? Cu termosurile și sticlele, veți lua cu dumneavoastră o masă caldă și apă curată oriunde ați merge. Pentru o drumeție pe traseele de munte sau o vacanță cu cortul. Produsele Hydro Flask vă vor permite să vă bucurați de fiecare moment și să profitați la maximum de timpul liber. Căutați o sticlă de apă practică pentru utilizarea zilnică pentru a reduce deșeurile de plastic? Și în acest caz Hydro Flask vine în ajutor. Datorită designului lor modern, sticlele, paharele sau termosurile sunt perfecte pentru muncă, școală și naveta.

Gama largă de mărci Hydro Flask

marca americană are o gamă largă de produse în ofertă. Cele mai importante sunt, fără îndoială, sticlele de apă, care au contribuit la popularizarea mărcii. Categoria sticlelor de apă este expansivă. În primul rând, sunt disponibile diferite capacități. Acest lucru facilitează găsirea unor sticle Hydro Flask mai mici pentru uzul zilnic , care să încapă într-un rucsac sau într-o geantă de mână. Modelele practice sunt alegerea optimă pentru a le lua la serviciu sau la școală. Designul unic al modelelor va face ca sticla să arate foarte bine pe birou. Modelele mai mari sunt concepute pentru călătorii mai lungi. Sticlele de călătorie Hydro Flask sunt o alegere bună pentru drumeții și excursii cu cortul. Capacitatea mai mare vă va permite să luați cu dvs. exact cantitatea potrivită de apă. În plus, putem opta pentru sticle cu o gură mai mică sau mai mare. Acest lucru va garanta o experiență de băut confortabilă sau un acces mai ușor la interior în timpul curățării.

Hidro Flask este, de asemenea, o cană termică pentru băuturi. Este un accesoriu excelent pentru echipamentul dintr-o excursie cu cortul, precum și pentru muncă. Datorită izolației excelente, vă puteți bucura de cafeaua sau ceaiul fierbinte chiar mai mult timp. Capacul clasic va asigura o băutură confortabilă în orice condiții. Brandul oferă, de asemenea, Hydro Flask insulated food totes and jars. Recipientele practice pentru mâncare caldă sunt perfecte pentru drumețiile de o zi, precum și pentru toate acele zile aglomerate în care nu avem timp să pregătim sau să comandăm o masă. Gama Hydro Flask este completată de o serie de accesorii pentru a face mai comodă utilizarea sticlelor, paharelor și termosurilor. Capacele suplimentare, mânerele sau perii de curățare vor fi utile în timpul utilizării intense a produselor.

Ce distinge produsele acestui brand?

Există câteva caracteristici pe care toate produsele Hydro Flask le au în comun. În primul rând construcția simplă. Una care nu te va dezamăgi în timpul utilizării și este ușor de curățat în același timp. În al doilea rând designul modern. Accesoriile bine concepute au mai multe șanse de a fi folosite. Prin urmare, fiecare sticlă sau cană are o formă sau o culoare rafinată. În al treilea rând materiale de înaltă calitate. Sunt singurele care garantează performanțe corespunzătoare. Ele nu vor afecta negativ gustul alimentelor și vor oferi o durată de depozitare ridicată. Toate acestea pentru ca Hydro Flask-ul să poată fi folosit aproape pentru totdeauna. Dacă doar căutați calitățile de mai sus în produsele pentru exterior, le veți găsi cu siguranță în diversele sticle, pahare și recipiente pentru alimente ale acestui brand unic.

Puteți cumpăra sticle și alte produse Hydro Flask de la 8a.ro!

Oferim o gamă largă de produse Butelii de apă reutilizabile Hydro Flask, recipiente pentru alimente și multe alte echipamente caracterizate de o sustenabilitate ridicată sunt o veste bună pentru mediu. Renunțarea la ambalajele de plastic de unică folosință este o tendință care crește în popularitate în permanență. Dacă veți purta cu dumneavoastră o sticlă, o cană sau un termos, veți contribui la reducerea deșeurilor. Câteva zeci de sticle mai puține pe an aruncate la groapa de gunoi de către persoane active se traduc în sute de tone de gunoi care nu vor polua planeta noastră. Accesoriile și sticlele Hydro Flask asigură un confort maxim. Astfel, este ușor să renunți la sticlele de plastic.